Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #143 (permalink)  
Vechi 27 mar 2011, 23:16:52
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul

Nu...de data asta nu m-am facut ca nu vad....iar am fost plecata pe la socrela ca deh...e duminica tre s-o vada baiatul pe mamica si mamica pe pitica...acum am intrat, dupa ce am facut o prostie cat mine de mare la gustare..... Am pus meniul... Cat despre sport...mai somez putin. Am citit ca e bine sa faci sport inainte de a manca, astfel se ard mai bine grasimi...si daca nu pot sa fac dimineata inainte de micul dejun (nu am reusit sa o mai culc pe Otilia dimineata) mi se pare ca as faec degaba in rest si oricum nu prea am cand...ca pitica doarme ziua in reprize de cate o jumatate de ora....poate acum cu ora noua reusesc sa o pacalesc cumva. Daca nu, trebuie sa ma trezesc si mai devreme...
Spor la cumparaturi maine!!
Pupici
Ti-am scris si la tine in jurnal parerea mea,dar am uitat sa mai mentionez un aspect:e important sa dormi suficient(minim 8 ore pe noapte).Asa ca lasa trezitul la 5 si profita de jumatatile de ora in care doarme Otilia(superb nume).Si inca o chestie:ea nu sta singurica daca e treaza?Briana mea statea in patut fara probleme cu jucarele.Si acuma imi doarme singurica in patut.
Tu cum ai invatat-o?Va pup!
__________________
Jurnalul meu Nr 5