View Single Post
  #14501 (permalink)  
Vechi 20 feb 2014, 20:38:06
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Buna, Dia!

Mi-e dor de tine, fata dragaaa!

Stii ce, eu nu stiu unde ai tu kg astea, nu le arati si chiar esti frumoasa...nici eu n-am reusit sa slabesc pana la nunta si chiar si asa toata lumea a spus ca am fost o mireasa frumoasa (grasa si frumoasa, nu? )! Cred ca toate miresele sunt frumoase, in ziua aia ai alta fata, radiezi...
Iti doresc din suflet sa reusesti sa pleci in strainatate, sunteti tineri si aveti viitorul in fata, eu una asa m-as mutaaaa...dar ne leaga prea multe de aici...plus ca "sot" e piatra de moara si nu vrea...

Sper sa-ti primesti si salariul si sa reusesti sa te RELAXEZI pentru ca esti prea stresata...detaseaza-te si bucura-te de ultimele tale luni de "domnisoara", daaa ?

Pupici si o imbratisare, draga mea!
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de LOREDANA99; 20 feb 2014 at 20:41:39.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui LOREDANA99:
happygirldiana (20 feb 2014), mutulica (20 feb 2014)