View Single Post
  #1462 (permalink)  
Vechi 05 dec 2010, 14:21:48
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Anorien Vezi mesajul
Neata Roxii,

Zic neata fiindca am fost in satre sa dorm de la 2 noaptea pana acum la 2 dupa masa. Am venit sa vad ce mai faci. Cum merge la fitness ca intelesesem ca treci de la aerobic la fitness.

Ma bucur sa aud ca dieta mamei tale da rezultate si e placut sa aud ca unele mame au incredere in sfaturile fetele lor cand vine vorba de mancare. A mea mamica nici nu vroia sa auda de diete (asta pe vremea cand eu aveam 50 si ea 64). Acum eu am 70 si ea 58 Amuzant cum se roteste roata
Am insa o veste buna despre mine, am slabit si eu un pic, adica 1.5 kg. Sper sa fiu pe drumul cel bun si sa nu ma abat de la el

Te pupic Roxii
Hello scumpoOho,da ai dormit cvSi eu sunt o somnoroasa ce n`ai vazut,as dormi non`stopLa fitness e chiar ok,a inceput sa`mi placa foarte mult si imi place ca nici nu am mult de knd fac si deja incep sa se contureze patratelele pe burtica

MultumescSi eu ma bucur ca s`a hotarat in sfarsit sa ma asculteSi mami era la fel pana acum,nu ma asculta deloc si tot ca ea facea si e adevarat ca slabea,dar apoi punea la loc.Asa ca de data asta am convins`o sa faca ca mine si m`a ascultatSa speram ca o sa ma asculte si de acum inainteFelicitari pentru cele 1.5 kg slabiteEste foarte bine cum ai slabitTine`o tot asa si ai sa vezi ca vei slabi foarte frumosTe pup
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]