View Single Post
  #1465 (permalink)  
Vechi 05 dec 2010, 14:31:03
Anorien's Avatar
Anorien Anorien este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iul 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 41
Dieta: Montignac
Date: 170cm, 68kg
Mesaje: 546
Aprecieri acordate: 10
Am fost apreciat(a) de 19 ori in 16 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Hello scumpoOho,da ai dormit cvSi eu sunt o somnoroasa ce n`ai vazut,as dormi non`stopLa fitness e chiar ok,a inceput sa`mi placa foarte mult si imi place ca nici nu am mult de knd fac si deja incep sa se contureze patratelele pe burtica

MultumescSi eu ma bucur ca s`a hotarat in sfarsit sa ma asculteSi mami era la fel pana acum,nu ma asculta deloc si tot ca ea facea si e adevarat ca slabea,dar apoi punea la loc.Asa ca de data asta am convins`o sa faca ca mine si m`a ascultatSa speram ca o sa ma asculte si de acum inainteFelicitari pentru cele 1.5 kg slabiteEste foarte bine cum ai slabitTine`o tot asa si ai sa vezi ca vei slabi foarte frumosTe pup
mersi de urari Roxii si sa ne pui poze cu patratele ca sa ne tii motivate Ai fost prima poveste de succes pe care am citit-o si m-ai convins, indirect, sa tin hipocalorica si sa merg la sport des Vroiam sa zic ca te admir, mai pe scurt, tine-o tot asa cu fitnessul
__________________
Jurnal Anorien
Anorien, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1655 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1138 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]