Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #150 (permalink)  
Vechi 30 mar 2011, 16:01:27
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul




neata Andrada am citit ca papi tarate cum sunt?am si eu acasa 2 pungi de tarate de grau si nu stiam ce sa mai fac cu ele...in ce parte a zilei le iei?dimineata sau si in timpul zilei?
felicitari pt cantar eu am unu cam aiurea ce are gramajul din 40 in 40 de grame dar ma descurc cu el...
app fetelor mi-am luat si gresia si faianta si tot ce mai trebuie sa incep renovarea,din pacate abia sapt viitoare vine zugravul ca are de terminat o alta lucrare si nu stiu daca va termina pana de Pasteca am de comandat si mobila dar pana nu astupa ce e de astupat si de taiat nu poate veni nici tamplarul si cam stau putin incurcata dar le rezolv eu si p astea.
o zi frumoasa
Salut Gabi si bine ai revenit pe la mine!Eu ma simt bine cu ele si le poti pune in iaurt,apa,lapte,salate,ciorbita(cand mananci),etc...Sa nu fie fierbinte rau.Eu iau cate 2 lingurite de tarate inainte de cele 3 mese.Asa am citit ca e bine...Mai era o chestie cu lasat tarate in apa de cu seara dar zicea ca nu ajuta obezitate,dimpotriva;deci nu am facut asa.Eu am cautat de psyllium si inapoiatele astea se uitau cam ciudat la mine.Pana gasesc de acelea o sa iau din astea,rau nu fac.
Cred ca mai poti face si clatite cu ele,paine,lipii...Eu acuma fac painica din faina neagra.
Foarte util noul meu cantar!Am facut o obsesie pentru el.
Ma bucur ca ti-ai luat ce iti trebuie si sper sa iti termini renovarea la timp!Daca nu era plecat ti-l trimiteam pe sot ca se ocupa cu constructiile.
O zi buna si tie si te mai astept!
__________________
Jurnalul meu Nr 5