View Single Post
  #156 (permalink)  
Vechi 03 aug 2011, 11:08:55
mmm's Avatar
mmm mmm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: London, Anglia
Date: 166cm, 78.9kg
Mesaje: 116
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

e bine ca sunteti optimiste fetelor.....
eu cred ca trec printr-o pasa d-aia in care as renunta, dar nu pot ca n-ar fi corect fata de voi: cred ca d-asta am avut si starile astea in care vroiam sa mananc mai mult plus ca n-am mai fost la baie si ma simteam ca un balon gata sa se rostogoleasca, iar cantarul meu o luase in dreapta
sper sa fie ceva temporar, azi mananc numai fructe si sper sa ma simt mai bine si sa nu-mi fie foame.....a si m-am multumit doar cu cele 50 min de mers pe jos, n-am mai facut nici macar pseudo-dansul meu
sunt un pic dezamagita ca nu prea cred ca o sa mai slabesc un kg sapt asta, dar daca stau sa ma gandesc nici sapt trecute nu prea se misca cantarul pana miercuri... sa vedem....

dydee am incercat sa ma limitez la o punguta-doua de chipsuri, noroc ca sunt ambalate in pachetele mici . ai dreptate ca dulciurile au multe cal si poate d-asta mi-e foame.... dar parca nu e o senzatie de foame (ca seara mananc cel mai mult), e ceva de genul 'as mai manca ceva...... ceva bun'.....oricum ieri am reusit sa ma abtin, nici eu nu stiu cum.... dar luni am mai mancat vreo 100-200 cal pe langa ce e in meniu

in fine, sper ca mi-a trecut pasa proasta si o sa fiu ok. oricum, locul 4 din 25 e chiar bine, dar se poate si mai bine..........offfff
Răspuns cu citat