View Single Post
  #157 (permalink)  
Vechi 29 iun 2017, 20:52:24
curly.light's Avatar
curly.light curly.light este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 29
Dieta: Stil de viață sănătos!
Date: 172cm, 61.9kg
Mesaje: 2.439
Aprecieri acordate: 1.834
Am fost apreciat(a) de 1.160 ori in 596 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
Gataaaa!!! am avut emotii acum gataaaa! s-au afisat rezultatele evaluarii si fetita mea cu media din examenul de capacitate de 9.90 si cu media din clasele 5-8, 9.99 clar poate intra la liceu Ghe.Lazar unde isi doreste! ramane sa completam fisa de inscriere alta chestiune unde fiecare parinte trebuie sa fie foarte atent sa nu greseasca codurile liceeleor pentru care se opteaza, dar asta e chestiune de atentie, ce a fost mai greu a trecut!! sunt o mamica foarte fericita si o rinuta fericita! a fost o zi emotionanta cu lacrimi de bucurie!
va pup cu drag
Felicitari si din partea mea, cu intarziere! Ma bucur mult pentru voi! Multa bafta pe mai departe fetei tale, sa fie inspirata in alegeri si sa ajunga acolo unde isi doreste!
__________________
For me, it's not about a crunch or a push up. It's about taking your power back.


Jurnalul unui nou început! De data asta, până la capăt!
curly.light, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2155 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1638 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 864 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui curly.light:
adinico (29 iun 2017)