View Single Post
  #1571 (permalink)  
Vechi 22 oct 2010, 08:30:01
RRO's Avatar
RRO RRO este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 30 sep 2010
Locaţie: pitesti, Romania
Vârsta: 55
Dieta: un gen de montignac, fara paine, orez, zahar
Date: 174cm, 80.8kg
Mesaje: 35
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: "Slabute" la 40 de ani

Buna dimineata !

nu stiu cum este dimineata ta dar a mea este excelenta!
Multumesc de raspuns, Rodica 2010; cat priveste prescurtarea cu care m-am inscris aceasta vine de la numele meu, care dupa cum il banuiesti este tot rodica, asadar suntem si tize

Ca si dieta, imi face cu ochiul Rinna's 90, a avut efect de fiecare data, in plus acum m-am hotarat sa fac si exercitii ; voi incepe cu tae-bo dupa Billy Blanks, este haios si antrenant, am gasit niste linkuri postate de cateva slabute pe site, pentru care le multumesc .
De cand m-am trezit , m-am cantarit, am mancat un mar, am baut vreo 05.l de apa, dupa ce fac niste exercitii, probabil imi voi face o stacana de ceai verde .....pentru pranz mi-am propus sa mananc un pastrav la staniol cu niste salata, diseara la fel...ar trebui sa fac o supa (zeama) pentru pranz asa spune dietaa ca ar trebui sa beau o cana de supa dupa ce mananc pestele dar asta e, azi sar peste ea, voi bea ceai, iar in week-end voi face o supa de pasare, o voi portiona si o voi baga in congelator pentru zilele de carne , cand va trebui sa beau la pranz cana de supa.
Acum ma apuc de exercitii !
Iti doresc o zi excelenta !