View Single Post
  #158 (permalink)  
Vechi 17 aug 2011, 20:14:20
anymaryia's Avatar
anymaryia anymaryia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 23 iul 2010
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 30
Dieta: dieta personalizata
Date: 154cm, 52kg
Mesaje: 749
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnalul unei fete pesimiste - Anutza

Buna seara fetelor!Scuze k nu am venit la voi sa va mai impartasec crizele din aceste ultime zile,insa nu am vrut sa va par ca sunt o neghioaba,desi asta par a fi...azi avut crize ft mult,insa cu pshicul nu am stat asa rau(am luat si 2 antidepresive)..azi am lenevit toata ziua si am urmarit 6 ep dintr-un serial coreean am recitit ceea ce am scris pt olimpiada,am citit ....si cam atat azi...bn in afara si de mancat....sunt bucuroasa k desi am mancat enorm,acum seara m-am simtit distrasa de la acest gand,si am putut sa fiu atenta la ceea ce :d IN momentul acesta sunt optimsta,desi m-am ingrasat si oglinda ma arata grasa...NU DISPER...o data si o data tot im revin,nu vreau sa ajung sa zik,,am vrut prea mult si prea repede"..deci am planuri noi de acum....planuri pe toate planurile...am de gand sa ma apuc de activitati...deci am de gand sa ma apuc de lb engleza,de citit cat mai mult,de plimbari,sport...desenat,de povestit cartii pt scoala etc iar in privinta mancari am un MENIU care mi se pare ok pt inceput si vreau sa-l respect...il am meniul de anul trecut,daka vreti vi-l postez si voua in ce constaVoi ce ati mai facut?
anymaryia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1819 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1302 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat