View Single Post
  #1584 (permalink)  
Vechi 12 iun 2012, 10:31:59
alynacrystyna's Avatar
alynacrystyna alynacrystyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Sebes, Alba, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 56.6kg
Mesaje: 20.621
Aprecieri acordate: 66
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 342 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XIV)

Citat:
Anterior postat de Anita Luca Vezi mesajul
Multumesc mult fetelor!
Alina nu promit nimic, dar daca cu simt inseamna 2 inghetate pe zi plus o friptura si niste cartofi pai e ok simt ca ma pot tine de cuvant

suna promitator
Citat:
Anterior postat de hellmonkeygirl Vezi mesajul
Neata dragelor! La multi ani fete sarbatorite si celor care aniverseaza momente speciale in cuplu!!

Eu m-am trezit cu o stare nasoala, ca de raceala asa, am si gatul umflat in stanga si nu stiu ce este. O sa iau preventiv Propolis cu vit C si poate un paracetamol.

Azi imi fac salata cu ton la pranz si cred ca si la cina tot asa.

Va pupa Sandi si zi faina!
buna Sandi!!!
sper sa iti treaca gatul si sa nu te racesti
Citat:
Anterior postat de hellmonkeygirl Vezi mesajul
Dragelor, nu mai stiu care din voi e la mentinere? sunt curioasa daca ati slabit si asa pt ca ma gandeam sa tin si eu mentinere dupa 2 luni jumate, in loc de trei, dar inca nu-s hotarata....

Va pup!
la mentinere se slabeste , daca combini atent alimentele si nu exagerezi cu dulcele aici trebuie sa fi foarte atenta
__________________
Regulament slabute.ro
Jurnal Alynacrystyna

Retete Rina

SEMNEAZA: PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPTUL LA O VIATA SANATOASA





"Nu ma uit in urma la cat am pierdut, sa pot vedea in fata,dar, ce a fost in urma mea e prezent in lupta mea de azi si lupta de azi imi aminteste de gustul amar al infrangerii de ieri. Azi..ca si ieri sau restul zilelor trecute, nu am putere de a lupta, nu am nici o strategie, nici motivatie, abia rasuflu.Si totusi ceva in mine ma tine...nu pe linia de plutire si nici in amortire ci...in lupta"
I do not try to be better than anyone else...I only try to be better than myself...
Every guy thinks that every girl's dream is to find the perfect guy...bullshit...every girl's dream is to eat without getting fat!!!