Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #1585 (permalink)  
Vechi 28 oct 2012, 09:36:47
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul


eu si acum mai am juma de punga de lapte praf luata acum vreo lunaff rar imi vine pofta ,dar cand vine fac ,ca tine
mie surimi nu-mi plac,am luat odata sa fac in tigaie si s-a imputit toata casa de mirosul lor si mi s-a facut rau,rau...vreo 2 zile nu suportam niciun miros in casa,tot mi se parea ca seamana cu surimiasa ca nu am mai luat..
oua si eu mananc cam multe,multe..mi-am facut foccacia,mamaliguta,carne fripta(vita,pui,curcan),bors acru cu vita,peste,iaurturi la greu...
Eu am luat una mica...si s-a dus incredibil de repede..Era si perioada cu musafirii si as fi mancat cioco incontinuu...De obicei la dieta asta imi vine pofta de cioco/cacao...
Surimi am mancat prima si ultima data!Daca ii faceam in tigaie nu ii mancam...dar asa crocanti...au mers...
Tre sa incerc si eu tentativa aia de mamaliga si foccacia...
Acuma o sa imi fie ceva mai greu ca tre sa tin fata acasa cateva zile si tre sa fac si ei de papa...dar vad ca merge si cu cate o lingurita din cele nepermise...!
Eu nu o sa tin 5 cu 5..m-am hotarat sa tin mai mult de pp...si doar 2-3 de pl...
Tre sa imi iau ceva vitamine totusi...Asa preventiv...
__________________
Jurnalul meu Nr 5

Ultima dată editat de AnDrAdAxl; 28 oct 2012 at 09:39:39.