View Single Post
  #1588 (permalink)  
Vechi 30 sep 2011, 08:02:30
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
buna draga,, arati super.. si e incredibil, cate kg ai slabit..parca te vad la vara cu 59 de kg. sa ma inspir si eu de la meniurile tale.. eu fac ce fac si tot nu slabesc.. si mi-e ciuda
am o burta de zici ca is gravida.. macar de as fi, sa am o scuza..la mine grasimea se opreste in abdomen.. nu vrea sa se distribuie putin....
iti doresc succesc in continuare.. si o sa fii si mai superba..
Multumesc, jessik. NU TE INSPIRA DIN MENIURILE DE SAPTAMANA CARE A TRECUT De luni incolo ai voie sa treci pe la mine

Si eu ma uit la alte fete cat slabesc si le citesc meniurile. Si concluzia la care ajung e ca gusturile conteaza atat de mult. Fiecare mananca dietetic in felul lui. Cred ca de burtica putem sa scapam numai prin miscare. Cum fac putin pauza de la miscare(ca acum), cum se umfla colacul de salvare

Citat:
Anterior postat de ilse Vezi mesajul
m-am uitat si eu la pozele tale ca mi-era ,,pofta'' sa vad niste zambete si niste oameni fericiti, chiar si in niste fotografii, ca in realitate nu stiu cum, dar nu prea dau de asa ceva. esti superba si sora ta e foarte frumoasa. felicitari!
cat despre piesa de teatru, cred ca astfel de intamplari sunt foarte rare in realitate. asta banuiesc ca a fost in genul filmelor americane de adolescenti unde tipu frumos, sportiv, popular, rebel, arogant (si tot tacamul) se indragosteste de tocilara urata si timida, datorita calitatilor ei non-fizice eu nu cred in asa ceva. mai stii cumva cum se numeste piesa?
Piesa se numeste XXL. Fat Pig, de la teatrul act din Bucuresti. El nu e un tip din asta perfect - e un slabanog fraierut si timid care isi alege cuvintele prost dar care realmente o place. Si baieti am agatat si eu la gabaritul meu maxim, deci nu e asta o problema.

In povestile astea "neverosimile" trebuie sa credem noi ca sa se poata intampla, ema!!!

Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Buna dimineata
Ceaiul e pe masa, aburind Offff parca e nu stiu cum..... pleci de-acasa ...... stiu ca nu pleci si de-aici dar parca-i nu stiu cum Eu te stiam aici... alaturi acum te departezi ....
O zi frumoasa si nu prea grea tinand cont de drum si oboseala
Sa stii ca si mie imi pare rau ca plec. Asa m-am obisnuit aici...e liniste si sunt inconjurata de iubire si protejata. Acolo o sa fiu o straina printre straini si nici macar nu sunt toti niste oameni draguti, cum erau in Japonia de exemplu.

Dar o sa mai supravietuiesc un an.

Pupicei la toate fetele care mai trec pe aici. Nu stiu cat apuc sa intru azi, mai am niste chestii de cumparat.
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]