Subiect: Casuta Comebak
View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 16 nov 2016, 08:34:57
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Wink Re: Casuta Comebak

Citat:
Anterior postat de Nevrotiq Vezi mesajul

Buna si bine v-am regasit in noua casuta!!!
Revin dupa o absenta de 2 ani cred , cu fabuloasa greutate de 113 kile !!! dupa ce ajunsesem si eu la 88 Am facut o treaba "buna" dupa cate se vede , iar acuma revin aici cu speranta de a incerca o dieta hipocalorica.
Va astept sa ne sfatuim si sa discutam !

Buna dimineata ! Am venit si eu la tine sa te judec putin ! Cum sa ajungi de la 88 la 113 ??? Asa ceva e imposibil ! Sau ... stai.. si eu am facut tot asa ceva...de 2 ori ... Si mai greu mi-a fost sa ma reapuc de slabit... cu sot si 2 copilasi nu mai poti gati doar pentru tine si implicit trebuie sa faci si lucruri care iti fac pofta...insa incerc sa aleg ceva ce pot adapta si pentru dieta mea . Ai povestea la mine in jurnal daca vrei sa arunci o privire .
Sfatul meu este sa incerci sa inveti sa faci alegerea cea mai buna din toate variantele si sa nu iti strici o zi intreaga pentru o masa mai nesanatoasa, iar in zilele in care chiar o iei razna (ptr ca se intampla tuturor..mai ales inainte de musafiri), ai grija sa o faci controlat si sa incerci sa iti revii cat mai curand... Usor nu e , dar nici sa fi gras nu e usor!
O zi frumoasa!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui AnDrAdAxl:
Laura (16 nov 2016), Nevrotiq (16 nov 2016), Zoe (16 nov 2016)