View Single Post
  #16 (permalink)  
Vechi 17 sep 2010, 08:39:03
Sabine_28's Avatar
Sabine_28 Sabine_28 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 89kg
Mesaje: 5.609
Aprecieri acordate: 645
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 497 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IV

Neata fetelor!

Off, Ame, imi pare rau ca te-ai taiat asa rau, si eu fac de-astea, noroc ca n-am razatoare ascutita

O sa-mi caut lentile fara dioptrii, mai intai ma interesez de astea cu dioptrii. Numai ca acum s-au adunat datoriile, si ochelari+lentile+lentile colorate, e cam mult pt luna asta
Ma gandeam sa merg la cabinetul unde mi-am facut anul trecut ochelarii, poate accepta sa-mi puna pe ramele astea alte lentile, asa as iesi mai ieftin.

Roxana ( curly), e bine daca faci si acasa, macar pana iti intri in ritm, ca apoi vei putea merge si la sala, sau poate gasesti una cu program si in week-end! Succes in ult zi de scoala pe sapt asta

Ioana, cand te aud cat sport faci , imi vine si mie sa fac, numai ca acum sunt la birou, dar diseara sigur fac.

Rosa, cum merge treaba cu cantarul? S-a dus kg ala sau nu mai indraznesti sa te cantaresti?

Magda, multumim de vizita si cafea!

Gabi, multumim, te intelegem, vezi ce-i faci la calc sa-l devirusezi. Laptopul meu de dimineata nu s-a deschis, am probleme cu butonul o sa-l duc la reparat sapt viitoare, numai sper sa nu-mi faca vreo figura in week-end. Oricum, daca reusesc sa il deschid, n-o sa-l mai inchid.

Floricica, nu ne-ai dezamagit, eu stiu f bine cum e cu mutatul, de vreo 9 ani sunt ca un tigan cu cortul, noroc ca acum m-am stabilit de vreo 2 ani jumate, dar in iarna cred ca iar se intrevede o mutare

Fetelor, de vreo 3 zile cantarul arata 56.8 si tranzit am abia dupa ce ma cantaresc, asa ca sper ca in week-end, cand am mai mult timp, sa vad si eu mai putin ...o suta doua de grame, nu cer prea mult

Polyana, cel mai bine mergi unde ti-ai facut ochelarii, dar mergi daca vezi in ceata, eu pana sa ma puna doctora pe scaun si sa-mi dau seama ca nu vad literele alea, nu am avut probleme.

Un sfarsit de saptamana cat mai frumos, slabutelor!






__________________
" Ai grija de corpul tau. E singurul loc in care esti nevoit sa locuiesti. " - Jim Rohn
Sabine_28, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2417 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1643 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]