View Single Post
  #161 (permalink)  
Vechi 27 apr 2017, 23:23:08
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada Nr.3 :D

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
neata! mancare cumpatata si mult spor sa ai! am citi si meniul tau bravo ptr salat de la md, iar cu varza calita mi-ai facut pofta , deja esti a doua persoana de aici din clubul fetelor vesele cu varza calita si deja imi ploua in gura dupa o portie , trimit fane curierul ptr o portie
Buna si bine ai venit pe la mine !
Sunt inca pe poziții si legumele sunt ptr mine adevarat rasfat dupa atatea zile de proteine...

Citat:
Anterior postat de lidiuta Vezi mesajul
Şi eu, şi eu vreau varză călită!
Varza mea calita , era de fapt una inabusita in propria zeama , dar a ieșit delicioasa si asa .

Citat:
Anterior postat de adinico Vezi mesajul
Andrada draga pentru ca ai fost si tu izvor de inspiratie pentru varza calita am mai tras un ochi putin prin meniurile tale si am remarcat destul de frecvent cola 0; sunt controversate "0" astea; am si eu colege care consuma multa coca cola si ma rog de ele sa incerce reducerea frecventelor de "aprovizionare" ca si asta e o treba ca daca au cate o sticla mare stau pe ea pana o termina .
Nu sunt nici eu fan asa ceva, dar ma limitez la un pahar pe zi...rar mai mult ..cand ies in oras sau simt nevoia de dulce ... ptr mine ca apa nu e nimic !
__________________
Jurnalul meu Nr 5