View Single Post
  #16141 (permalink)  
Vechi 27 nov 2013, 11:20:24
MIRUTZA's Avatar
MIRUTZA MIRUTZA este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 mai 2010
Locaţie: Sfantu Gheorghe, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dukan, consolidare
Date: 159cm, 56.9kg
Mesaje: 3.047
Aprecieri acordate: 707
Am fost apreciat(a) de 890 ori in 422 mesaje
Smile Re: Jurnalul mamicilor 2011

Buna,
Loredana, felicitari Cu riscul de a repeta ce a zis Simo, si eu mereu cand vedeam pozele pe FB, imi doream sa vi sa ne scrii ca ai ramas insarcinata, pentru ca stiam cat de mult iti doresti. Sarcina usoara si te asteptam aici cu intrebari

Aseara i-am pus Carinei desene animate si filmulete cu Mos Craciun si a fost asa incantata incat ne-am uitat la ele pana la 23:30 Am intrebat-o daca la ea vine Mosu' si daca a fost cuminte si a zis "Da" si cand am intrebat-o daca ii aduce Mosu cadouri a zis "Multe , multe" Deci trebe sa ma apuc serios de cumparaturi...

Va pup si sa aveti o zi minunata!
MIRUTZA, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
MIRUTZA, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1875 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1358 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 842 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui MIRUTZA:
Diana D (27 nov 2013), LOREDANA99 (27 nov 2013), meapasarica (27 nov 2013), rainbow (27 nov 2013), rommyna (27 nov 2013)