View Single Post
  #16149 (permalink)  
Vechi 27 nov 2013, 14:20:59
Diana D's Avatar
Diana D Diana D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Montignac
Date: 158cm, 50kg
Mesaje: 1.995
Aprecieri acordate: 2.153
Am fost apreciat(a) de 879 ori in 479 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de rommyna Vezi mesajul

Ai mai? Urasti iarna..asta-i buna Si eu care ma gandeam cum o sa vi sa ne povestesti cum reactioneaza Sebi la vederea fulgilor de nea. De fapt, sunt curioasa cum reactioneaza toti bebeii cand vad prima data zapada..Asa ca astept povesti despre Eric, Matias, Thomas, Razvi si Teo. Asa ca studiati-va bine bebelusii mamicilor fiindca eu vreau raport

Miha, daca ar ninge linistit si nu ar bate vantul, cred ca nu ar mai fi atat de problematic.
Romy noi anul trecut aveam 6lunite si nu prea am inteles nimic din iarna
Acum astept sa se trezeasca sa o bag in combinezon si sa o luam la pas in par cprin zapada ( mai mult pe iarba pe unde s-a depus ca pe asfalt...).Si pe mine ma deranjeaza vantul asta ca ia din tot farmecul dar macar 30 min sa vada si ea prima ei zapada la verticala ))
Revenim cu impresii :*
__________________
Cea mai fericita mamica de fetita

Diana D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1774 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1257 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1258 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Diana D:
MIRUTZA (27 nov 2013), rainbow (27 nov 2013), rommyna (27 nov 2013), VAmedeea (27 dec 2013)