Subiect: Jurnal Ikerina
View Single Post
  #162 (permalink)  
Vechi 17 mai 2011, 20:19:01
Ikerina's Avatar
Ikerina Ikerina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Tentativa de Dukan :)
Date: 175cm, 78.7kg
Mesaje: 402
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ikerina

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Deci azi te incarci cu carbo.Eu nu...cantarul meu e intepenit acolo..Eu o sa tin zi de proteine.Eu am pofta de mancare oricand,numai cand sunt ocupata uit sa mananc si asa mananc si eu mai putin...
O sa ti dieta ca la carte?cu zile de carbo si tot?Eu am sa o personalizez de ii sar capacele.Asa am vrut si prima data cand am tinut-o,dar au sarit unele cu gura pe minesi am lasat-o de totdupa o luna jumate.
Eu zic ca nu are rost sa mananc o data la 4 zile carbo...carbo din fainoase fac pofte mai mari decat carbo din fructe si legume,cel putin mie.O sa mai tin si eu cate o zi de carbo o data la o saptamana sau la 2.
Faza e ca trebuie tinuta neaparat mentinerea si combinata cu Monti de ex ca sa nu pui la loc din kg...
Eu sper sa termin vara asta cu kg si sa reusesc sa ma mentin apoi
Imi place sa vorbesc singura!E evident nu?
Sa ai o zi superba(doar papi paste)!
Ma gandesc sa vad cum functioneaza daca tin ca la carte... Macar vreo 2 saptamani... Dupa aia, pot sa hotarasc daca asta vreau Ca paste am ales Barilla integrale, dar reteta pusa de tine era cu alte paste tot integrale, insa am respectat cantitatile, ca sa pot face caloriile Si eu vreau sa ajung la "destinatie" pana la toamna, dar mai vedem Ah, si in loc de boia am pus ardei iute, iute, iute
__________________
Jurnal Ikerina - Nu voi privi niciodata in pamant! Iar daca o voi face... va fi doar cat sa imi admir pantofii!

Nu-mi negociez principiile!
Planuri? Incerc sa invat sa nu imi mai fac!


In continuare... Voi da tot ce-i mai bun!