View Single Post
  #1622 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 06:59:30
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal de dieta grasuta1961

Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
buna,miha
citesc de fiecare data cand intru pe forum in jurnalul tau ..de multe ori nu reusesc sa postez nimic
ai grija de tine si sper ca rezultatele analizelor sa fie bune si sa te pui pe picioare
aly are dreptate ..tb sa alegem un stil de viata sanatos ..nu o dietachiar daca rezultatele nu sunt pe masura asteptarilor noastre
o zi frumoasa si conforma
Citat:
Anterior postat de valeriaheres Vezi mesajul
Servus Mihaela! ma bucur ca te simti mai bine si te rog sa ai grija de tine si de sanatate...mai vorbim eu sunt tot pe fuga...te pup!

Multumesc mult dragele mele pentru sfat si grija !!! Acum ma simt mai bine.Stiu ca trebuie sa adopt un stil de viata sanatos.Si mereu imi spun atunci cand ma simt rau ca asa o sa fac.Insa cand ma simt mai bine,uit..Ieri cand m-am urcat pe cantar si-am vazut ca n-am ranmas la 78 kg am tinut toata ziua lactate.Adica ,branza ,iaurt si lapte.Nu va faceti griji ,am mancat destul.Nu sunt eu aia care sa mananc ca o furnicuta,ci mult sa ma satur ,ca am volumul mare la stomacel .Dupa cum vedeti ma simt mai bine.ieri dupa amiaza am fost la firma si am facut ceva treaba pe acolo.Aseara cand am venit acasa,dansam prin casa si cantam.Ai mei au inceput sa strige razand ;gata mami a revenit !!! se simte bine !!! Asa ca daca to ma simt bine o sa mananc azi legume-fructe.Insa nu doar salate si fructe .Ci mancare de legume si fructe.O sa ma cantaresc joia viitoare si sper sa revin la 78 kg. O zi buna si un weekend minunat!!! Am uitat sa va spun,m-am tuns.Aceeasi forma insa scurt.Cand o sa ajung la 75 kg o sa fac poze.Mai e pana atunci.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat