View Single Post
  #1629 (permalink)  
Vechi 05 mai 2012, 07:22:30
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal de dieta grasuta1961

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Daca cantai ieri prin casa inseamna ca te simti bine,dac-ai revenit la dieta inseamna ca te simti si mai bine,daca te-ai si tuns inseamna ca totul e ok
Te pup iubito ,si vesti bune joia viitoare.

Asa e Alina ma simt din ce in ce mai bine.Cat priveste tunsul .....trebuia ca nu-l mai suportam deloc asa cum era.Nu mai statea deloc ,nici aranjat cu spuma,nici cu gel si ma scotea din sarite chiar daca as fi vrut si eu alta tunsoare.



Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Mihaa nu ti-a fost bine mai draga?? Vaai dar de cand n-am mai trecut eu pe la tine?!?1 Rusine sa-mi fie!! Vaaaiiii...

Ma bucur mult ca esti bine, voioasa si cu chef de dieta. Te pup si ai grija de tine ca sanatatea e importanta. Ai de crescut o printesa frumoasa. Ea are nevoie de tine sanatoasa tun..chiar si daca un strop mai plinutica!! Baiatul meu imi spune ca sunt cea mai frumoasa "mommy" din lume, chiar daca un pic grasutica"!!!!

te pup si sa ai o zi minunta!!

Multumesc mult de vizita Cami !!!Dieta momentan nu tin.Am avut o tentativa de dieta.Joi am mancat doar lactate.Astea imi plac mult si rezist la ele.Vineri am incercat legume-fructe.Insa am sfarsit ziua cu inghetata si niste cornulete.Deci zi ratata.Stiu ca trebuie sa fiu sanatoasa pentru scumpetea mea si asta imi si doresc.Insa uneori ne ia valul cu anumite diete care acum consider ca neconsultand medicul si facand niste analize in prealabil ,ne da organismul peste cap.Mai bine sa mancam cu simt de raspundere si din toate.



Citat:
Anterior postat de lacra81 Vezi mesajul
Multumesc mult Lacra !!! Si tie la fel.!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat