View Single Post
  #1646 (permalink)  
Vechi 31 mai 2011, 20:44:57
Elena2010's Avatar
Elena2010 Elena2010 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Dukan
Date: 170cm, 62.4kg
Mesaje: 233
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan (partea 1)

Vin si eu la raport. ..zi 100% conforma PP. Sunt obosita, cu stari nasoale...pe la 7 am atipit o juma de ora. La 8 m-a trimis al meu la sport cu toate ca i-am zis ca nu ma simt in stare sa fac. Imi baga replica..Du-te si incearca, poate poti face!! Si eu cum sunt cu capu nu ma las asa usor si mi-am facut tot antrenamentul. Deci sa imi traiasca ca e meritul lui, nu al meu.
Mi-am propus 5 zile 100% conforme, fara cantar si cu Cola light in caz de imi scade glicemia. Nu sunt adepta carbogazoaselor dar pentru o cauza nobila, merge un pahar pe zi. Va zic daca ma tin de treaba sau nu.
Cory incearca si programele de 8 min pt abs de pe internet. Sa nu te plcitisesti de abdomene. Dar persevereaza ..si o sa ai rezultate.
__________________
Just Me
Elena2010, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2241 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1724 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 950 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]