View Single Post
  #17 (permalink)  
Vechi 31 aug 2012, 09:17:22
MagiqueMe's Avatar
MagiqueMe MagiqueMe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iul 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 80.3kg
Mesaje: 198
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 13 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal MagiqueMe - Letters to Santa

Citat:
Anterior postat de Olime Vezi mesajul
Bine ai venit printre noi!!
Asa cum a fost si in cazul meu, ai facut o alegere f buna. Daca nu as fi gasit forumul asta si fetele care sa ma tina din scurt, nu cred ca as fi putut sa slabesc 21kg.
E f ok sa renunti la tot e inseamna patiserie, paine, prajeli, fastfood, sucuri din comert si sa le inlocuiesti cu alimente sanatoase.
Un storcator de fructe chiar iti recomand, eu abea mi-am luat unul acum 2 saptamani si sunt mega incantata de suculetele naturel care mi le fac singura.
Succes mult si ne mai auzim
Ziua buna, draga Olime!!

Wow, 21 de kg zici??? Mi se pare ireal, trebuie ca esti foarte mandra de tine!! Bravo, felicitari din toata inima!
O sa intru si pe la tine prin casuta ca sa ma inspir si sa ma inspiri!


Citat:
Anterior postat de miris Vezi mesajul
Buna, MagiqueYou! Bine ai venit si succes pe noul drum!
Da-ne detalii despre meniurile tale. Ce plan ti-ai facut?
O documentare destul de complexa poti sa iti faci citind tot ce te intereseaza legat de diete, retete, stil de viata sanatos chiar din biblioteca virtuala de pe acest site. Poti sa iti faci o idee despre dietele consacrate si sa iti alegi una potrivita tie sau, si mai bine, sa iti personalizezi una dupa cum crezi ca e mai bine.
Te salut si asteptam vesti bune!
Ciao, cara mia!

Am ceva vreme de cand bantui prin site-ul asta si am gasit o groaza de idei si sfaturi bune pe care am de gand sa le aplic in PLANUL MEU de cursa lunga.
Nu am de gand sa abordez o dieta anume...imi voi crea o dieta personalizata care sa nu fie plina de interdictii (interdictiile nasc pofte, da da!!). Nici nu am de gand sa ma infometez pt ca stiu din proprie experienta ca nu tine treaba... Dar am de gand sa imi respect mesele si corpul si sa fac cat mai multa miscare posibil!


Citat:
Anterior postat de miris Vezi mesajul
Gasesti biblioteca Slabutelor chiar aici:
Biblioteca "Slabute.ro"
Sper sa iti fie de folos!
Citat:
Anterior postat de Twisty Vezi mesajul

Cu siguranta imi va fi de folos! Multumesc tare!