Subiect: Jurnal Lavydor'
View Single Post
  #174 (permalink)  
Vechi 23 mai 2010, 11:07:39
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal Lavydor'

Citat:
Anterior postat de lavydor Vezi mesajul
Al meu mananca de toate, cand vrea, cat vrea si nu se ingrasa deloc..In fiecare zi ii fac clatite cu ciocolata (dimineata cand pleaca la munca) si nu iti spun uneori ce as manca si eu o clatita (adica 3-4) iar seara incepe pe la 11..sa ii fac o omleta cu salata, sa ii fac o placinta...uneori simt ca nu mai rezist...cred ca inca ma simt la dieta...dar mi-e frica sa gust asa repede alte chestii! Apropo de constructie eu sus ai vazut sunt numai oase si am vazut alte tipe cu aceeasi greutate...pufoase in aceeasi zona!
parerea mea e asta:
la mentinere poti gusta,de exemplu dimineata pe langa ce papi tu,o clatita nu e mare bai(nu zilnic,hai sa zicem de 2 ori pe saptamana),eu la mentinere am zis,o sa gust din tot ce mi pofta fara sa exagerez,daca vreu bicuiti iau manc 3 apoi dau pachetul mamei sau....mi pofta de clatite facem clatite dar manc doar 2 pe zi(in ziua aia bag mai mult sport),sau o data pe luna o sa imi permit o pizza,o gogoasa sau ceva de genu,eu una asta is,ideea asta ma face sa merg mai departe

apropo:neatza:*
o zi faina sa ai
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat