Subiect: Jurnal Lavydor'
View Single Post
  #176 (permalink)  
Vechi 23 mai 2010, 18:43:17
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal Lavydor'

Citat:
Anterior postat de lavydor Vezi mesajul
Esti simpatica foc sa stii ca asa mi-as dori si eu dar am nevoie si de confirmari din exterior ca sa spun asa. De azi am renuntat la cantar, si mananc din ochi caci mi se pare obositor sa fac calcule zilnic si am niste biscuiti in casa cu cereale la 10 gr biscuitul \ 48 kcal si cred ca imi permit odata la ceva timp. Nu vreau sa renunt la fructele de seara, nu pot sa ma uit la film cu al meu daca nu am niste feliute de orice inseamna fruct si nu vreau sa imi refuz placerea asta. Peste 1 saptamana max 10 zile ma voi cantari sa vad ce spune corpul meu..place sau nu place!Neatza cu intarziere si tie, acum am intrat si am postat niste poze ca in loc de sport azi ne-am catarat in munti putin! Sper sa iti placa! All my love!

asteptam vestiile,daca esti multumita cu noul stil de viata
poi ce sa zic,din cand in cand un biscuite daca nu contine mult zahar,eu una cand voi fii la mentinere o sa imi fac prima data baton de cereale si biscuiti,am cateva retete de biscuiti:X
poi fructele is bune,avand in vedere ca esti la mentinere le poti papa seara
si plimbatu pe munti e ceva,arde calorii,e bine ca te-ai relaxat
m-am uitat la poze,esti tare draguta si asa slabuta
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat