View Single Post
  #176 (permalink)  
Vechi 04 aug 2011, 13:05:59
mmm's Avatar
mmm mmm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: London, Anglia
Date: 166cm, 78.9kg
Mesaje: 116
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

dieta aia de care zici tu cu batoane de slabit era a nicoletei, cu supa de pui si compot de mere, si nu o recomanda nimeni p-asta

nu ar trebui sa ma baloneze iaurtul, mai ales ca de obicei dupa un pahar de 500g ma opresc la baie; iar cu fructele era tot dimineata iaurt si dupa ori un fel de fruct si iaurt ori toate fructele fara iaurt

planificarea nu tine. nu-mi plac dietele care iti impun sa mananci ceva anume, chiar daca pe asta as face-o eu. la mine planificarea e pt ziua urmatoare dar nu e niciodata stricta

pai daca am auzit ca nu ar fi asa bune fructele.... si oricum am tinut dieta asta 2-3 sapt, ajunge, tre' s-o schimb ; as vrea si minuni, dar.... ma nemultumeste ca sapt asta nu cred ca o sa slabesc, deci s-a atins saturatia, deci trebuie schimbat ceva

la rina mi se pare ciudata ziua de amidonuri, nu cred ca ar trebui sa existe, la ziua de carbo nu prea stiu ce sa-mi iau la mine mai ales ca daca se racesc nu mai sunt asa bune, la fel ca si la proteine. si plus de asta eu nu incerc sa mananc complet disociat ca nu vreau sa revin la kg dupa ce termin dieta.
Răspuns cu citat