View Single Post
  #1797 (permalink)  
Vechi 11 sep 2009, 10:04:38
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Bun venit la Cafeneaua "Slabute"!

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
De data asta ma alatur ..nu mai trag chiululpai sunt un pic suparata ca ,cantarul imi arata cam mult ..o sa vad si luni cat imi arata ..tin dieta cu fructe si apoi abordez alta strategie ..cred ca nu mai depasesc 1000-1100 macar 1 saptamana -2 ..si sa urc treptat
A fost atat de bine ieri cand probam ..mereu il puneam pe iubitu sa caute o rochitza cu un nr mai mica innebunise ..am probat cred ca 6 rochitze ..la care se ducea dupa un nr mai mic mereum-am simtit si eu in sf bine la cumparaturi
Crezi ca eu nu am tras chiulul? 3 zile nu am facut nimic, dar am o scuza, nu ma simteam bine,
Si eu m-am ingrasat 1 kg, dar nu imi fac griji, il dau eu jos, cum a venit asa si o sa plece

Ei vezi,ai avut un shopping placut, ti-ai ales exact pe masura ta si iti stau si bine
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii