View Single Post
  #1834 (permalink)  
Vechi 14 iul 2011, 22:18:34
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Am mai spus si mai spun, site-ul asta nu este numai un site pentru slabit..este un site mult mai complex, este un site unde multe dintre noi re-invatam sa fim noi!!
Aussie, nici nu a fost gandit ca site exclusiv de slabit, mai presus de orice trebuie sa traim mai sanatos, mai impacati si mai linistiti. Faptul ca majoritatea, aici, au probleme cu greutatea te face sa crezi ca ai venit, ai slabit si ai plecat... S-au legat foarte multe legaturi frumoase aici care depasesc cu mult 10 kg slabite.

Citat:
e pacat sa nu invatam sa fim calzi, si buni..si intelegatori..si blanzi..si sa nu mai barfim..(atat de mult) si sa acceptam.. banueisc ca aici are societatea canadiana d e castigat..si aici pierde societatea romaneasca..[B]Nu vreau sa jignesc pe nimeni..este chiar fara adresa..dar privind asa pare..ca unii au fost invatati sa accepte, sa ajute..neconditionat (daaa neconditionat!!)..sa insufle putere..sa nu-l intereseze capra vecinului...si poate de-aia inca mai merge..caruta..(tara..sistemul..la asta m a refer!)
E din ce in ce mai rar acest lucru. (am evidentiat cu albastru)
Exact despre acest lucru ii scriam si lui Animis Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23 - Pagina 26, ar trebuie sa ne preocupe mai mult colaborarea intre oameni decat crearea constanta de piedici, zazanii si discutii despre cine este mai "gri". Numai asa progresam, restul sunt distructive.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii

Ultima dată editat de Slabuta; 14 iul 2011 at 22:24:40.