Subiect: skinny vs curvey
View Single Post
  #19 (permalink)  
Vechi 18 iul 2009, 14:46:08
ianna's Avatar
ianna ianna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: IL, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 42
Dieta: sanatoasa verde si cu gratare
Date: 170cm, 64kg
Mesaje: 4.305
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 8 mesaje
Implicit Re: skinny vs curvey

bun...asa da...e ok...am crezut ca nu faci miscare

ti-as recomanda step aerobic ca sa faci picioruse frumoase

bicla - nota 10+

e foarte buna combinatai...cat mai diversificat...

sa incerci dupa 2 -3 sapt sa mai schimbi daca nu sportul si orele de sport atunci ce faci in acele ore...adica dimineatza incearca un stept aerobic si seara inainte de culcare bicla...intelegi ce zic, nu?

succes la slabit

Citat:
Anterior postat de skiny katy Vezi mesajul
stiu ca tin un regim destul de restrictiv de-aia incerc sa pun muschii la miscare serios,cit despre aerobic in mare parte dvd cindy crawford dar mi-am facut si o carticica cu diverse exercitii decupate de prin reviste adunate peste ani si mai fac de acolo cele care mi se par eficiente,as vrea sa ma duc la sala dar cea de linga casa are tarife cam mari si deocamdata rezultate se vad si asa cind o sa-mi dau seama ca al meu corp s-a obisnuit schimb poate bag tae bo
__________________
rog in profil sa mentionati dieta pe care o tineti -Succes si la un cantar cat mai zgarcit
jurnal Dupa fapta si rasplata
Alimentatia cu prea putine calorii - Slabute.ro
Sfaturi, de prin forum, adunate
Dieta si alaptarea
ianna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]