View Single Post
  #1920 (permalink)  
Vechi 29 feb 2012, 08:29:14
laurra's Avatar
laurra laurra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 11 oct 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Usor hipocalorica
Date: 164cm, 101.1kg
Mesaje: 2.796
Aprecieri acordate: 443
Am fost apreciat(a) de 398 ori in 271 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de floricica0vesela Vezi mesajul



Laura, si eu am avut 72 de kg, si am doar 163 cm, si Gabi e cam pe acolo daca nu mai rotunjoara, asa ca nu ai de ce sa-ti fie jena de fete.

toate am fost acolo unde nu ne place cum aratam.
de aceea suntem aici.
daca ai sa te intalnesti cu fetele, ai sa devi si mai apropiata de gasca, si ai sa te simti mai motivata sa lupti pentru ceea ce-ti doresti, caci ai sa ai si mai multa sustinere din partea celor care te cunosc real, adica pe tine, omul din spatele monitorului.
Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul


ohoooo as vrea eu sa fiu pe acolodar sunt aproape de 90
dar nah...daca nu am fost complexata cand am incept sa ma ingras acum nu am de ce ca e urmare a ceea ce am facut.
iar tu Laura esti muuuuuuuuuuuuult mai micasi nici Emi nu e departe de tine deloc
dar nu mai insist alegerea iti apratine
Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul

Asa e!Iar daca e sa vorbim despre complexe...pai eu am fost toata viata o complexata(sunt pistruiata),iar acum am un complex in plus (pe langa altele):AM IMBATRANIT!!!
Asa ca Laura,nu incerc sa te conving sa vii,ci doar sa incerci sa iti mai invingi timiditatea,mai ales ca esti acum femeie in toata firea ,nu o pustoaica de 15-16 ani si esti o femeie frumoasa(doar ai pus poze mai demult),chiar daca ai de pierdut cateva kg...esti o femeie desteapta si in plus faci parte din familia Monti!
E pentru prima data cand vad ca ma sustine cineva
De obicei ,fetelor ,eu sunt cea care incurajez pe altii si nu-i las sa se simta vinovati de ceva.O sa-mi aduc aminte de cuvintele voastre atunci cand imi va fi mai greu.
__________________
Controlul carbohidraților
laurra, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1233 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat