View Single Post
  #193 (permalink)  
Vechi 13 iul 2010, 10:00:26
crina38's Avatar
crina38 crina38 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
Bunadimineata fetele.ce faceti .vad ca aveti un spor al scris de mama focului.asta e bine.o sa facem aici un cartier nu doar 3 casuteeu azi nu mamai cantaresc ac sunt pe stop si nua re rost sa imi fac sange rau.in principu sunt cuminte nu am siarit calul.meniu meu de azi e uramtorul:
dim :sunca de praga cu o rosie
G1:juma de grapfruit
Pranz:ciorba de fasole verde+o pulpita la cuptor fara ulei +mancare de fasole verde cu ardei copti
g2:inca o juma de grapfruit
cina:pepene
Ieri mi-a fost foame intradevar credac m-i se trage de la musafiri.azi vad ca mi-a mai scazut pofat de mancare
aseara nu am mai facut gimnastica ca am gatit pana la 11 noaptea
azi ma duc sa fac ,adr sunt bucuroasa ca am inceput sa fac mai mult de 3 ori pe saptamana.
sotul meu e de o cumintenie rara nu imi vine sa cred.mi-a zis ca acum sunt prea slaba si sa ma ingras la loc.eu i-am zis ca nu vreau sa audd asa cevadupa cat am muncit.eusunt ffff multumita si mandra de mie.la mine fiind orasul mic m-am plictist deacum sa ma opreasca lumea pe starda si sa ma intrebe cu ce am slabit atat.ieri m-am intalnit cu cineva care mi-a zis ca a crezut ac am slabit asa de tare ca sunt bolnava.nus tiu de ce lumea crede ca daca esti gras esti frumos si sanatos.
va puapcesc dulceeeeeeeeee si va urez o zi minunata
Alynuta bafta multa la operatie.mi-ar fipalcut sa aud ca esti bine sinu mai e nevoie sa te operezi.dar asta e va trece si vei sacpa in sfarsit.
criuta sanatate multa si soacrei tale poate va fi bine pamna la urma.pupici

asa e la romani oana: gras si sanatos!
ma bucur ca te-ai impacat cu sotul, am citit ceva zilele trecute , de prb tale cu sotul si nu mi-au placut deloc.Nu am avut timp sa-ti scriu, dar acum ma bucur ca totul a revenit la normal
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]