View Single Post
  #193 (permalink)  
Vechi 18 mar 2011, 16:42:08
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal Eirene- In fiecare zi la fel si totusi alta!

Citat:
Anterior postat de eirene21 Vezi mesajul
Fetelor sunt fericita ca am castigat la un concurs o cura completa pe trei luni de ColonHelp. Nu ma intereseaza sa slabesc de la el, ideea de detoxifiere mi-e mult mai placuta la auz, plus ca ma obliga sa beau apa...abia astept sa-l incerc...am auzit si lucruri bune, dar si mai putin bune. Cred ca la produsul asta depinde totul si de ceea ce mananci si de cata miscare faci...o sa vedem.

In rest cuminte si stagnand....sportul este de vina, ca nu-mi da una in cap sa ma apuc de el...de cand tot zic...sa-mi fie rusine...in rest azi iar post...am papat de dimi un ceai de macese cu doua felii de paine dietetice si putin gem de capsuni, la pranz o salata cu o feliuta de paine dietetica si ca gustare pomelo si un baton de susan, diseara...nu stiu ce pap...ca nu prea am nimic de post prin casa

hey Eirene
felicitari si eu am auzit lucruri bune despre el,am auzit ca au fost persoane care au si slabit de la el insa e foarte bun pt sanatate si pt detoxifierea organismului

poi hai ce mai stai?apuca;te repejor si fa sport sa se vada rezultatele
sa nu cumva sa sari peste cina,improvizeaza ceva legume la cuptor
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828