Subiect: Garcinia
View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 07 iun 2009, 18:03:42
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Ceai de soc te ajuta sa scapi de kilogramele in plus

Citat:
Anterior postat de hellene Vezi mesajul
eu am inceput de la 1 iunie sa iau detoxifiant din fructe de soc. dar.....sunt dezamagita de faptul ca nu pot sa tin dieta mereu, si mai ales nu mereu reusesc sa stau nemancata dupa ora 18.
nu stiu deloc cum sa fac sa nu mai mananc dupa ora 18. reusesc pana la 22, cand i se face pofta lui ficioru-miu de....ciocolata sau de pizza.
si tot alergatul meu s-a dus pe apa sambetei. si sper ca zilele acestea in care aproape termin o sticla de detoxifiant, sa nu fi indurat degeaba gustul oribil. numai cand imi amintesc imi vine sa vars.
de pe 1 iunie am inceput, timp in care in 2 zile am dat gres total - am mancat peste ora 18. restul.....a fost bine, dieta, sport si fara mancare peste ora 18. dar in cele doua zile...am mancat pizza, cartofi prajiti si ciocolata.
nu stiu ce sa ma fac!!!!!! ma gandeam sa incerc GARCINIA - pentru a stopa pofta de mancare. a luat cineva? stie daca are efect?
Buna Helenne si bine ai venit.
Eu nu am luat garcinia, poate sunt alte fete care l-au folosit si iti vor putea spune mai multe.

Bea mai multa apa si iti vei mai taia pofta de mancare.

Am dat o cautare pe net si uite ce am gasit:

Citat:
Am cumparat produsul Garcinia Gambogia si nu are nici un efect( de a slabi) doar mi-e greata si nu mai simt deloc bine de la stomac. Cum se administreaza totusi?inainte sau dupa masa?
Mi-am pus mari sperante in aceste pastilute" minune", dar degeaba.Reclama am primit-o printr-o alta firma care le comercializeaza. Teapa!!!!!!!!!au fost mul, mult mai scumpe.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat