View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 29 apr 2013, 21:33:35
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Singura in vacanta?!

Citat:
Anterior postat de LuliL Vezi mesajul
Ma tot gandesc de ceva zile la subiectul asta, daca este ok sau nu sa plec singura in vacanta. Am fost de curand intr-una cu un prieten vechi si am avut parte de niste incidente cu el, astfel ca o zi am petrecut-o singura prin oras. Eram la Londra. Nu mi-a displacut sa fiu singura, ba din contra, am facut totul in tihna, nu am simtit niciun fel de presiune, sa merg mai repede sau mai incet, sa vizitez aia sau sa nu vizitez aia. Seara chiar, pana a venit el, am petrecut ceva timp singura in camera si nu a fost dracul atat de negru. Chiar m-am bucurat ca aveam camera aia micuta doar pentru mine si ca nu trebuie sa ma inchid in baie ca sa ma schimb. Dar a fost vorba de o zi. Ma gandesc cam cum m-as descurca sa fiu plecata singura o saptamana, in Grecia, de exemplu? Voi ati plecat pana acum singurele in vacanta sau v-ar placea sa o faceti? Daca ati facut-o, cum a fost experienta? Chiar astept pareri.
Pai daca ti-ar placea, de ce nu?
Eu una nu am fost niciodata singura in vacanta (am fost o data singura in vizita la o prietena in Portugalia, dar nu se pune, ca pactic nu am fost singura, eram aproape toata ziua cu ea cu exceptia timpului petrecut de ea la munca-nu a avut liber toata perioada in care am fost stat la ea).
Nu am nimic impotriva ideii atata doar ca nu mai sunt obisnuita sa stau singura.
__________________
'
Vrei sa incepi o dieta dar nu stii cum sa alegi? Citeste prima data aceasta clasificare!

http://forum.slabute.ro/diete/tipuri...tml#post912052


"subgrup"
http://forum.slabute.ro/mentinere/gr...etri-9779.html

[/URL]
Răspuns cu citat