View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 31 mai 2010, 19:03:42
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal mihaela2011

Citat:
Anterior postat de mihaela2011 Vezi mesajul
Buna,slabutelor!numele meu este Mihaela.am 21 de ani si de cand ma stiu am fost mai grasuta.Niciodata nu tineam cont de cat si ce mananc,de aceea am ajuns in aceasta situatie.Cand voiam sa imi cumpar ceva nou si nu imi venea bine sau nu ma incapea deloc,ma suparam si imi puneam in gand sa slabesc,insa niciodata nu am inceput o dieta in adevaratul sens al cuvantului.La inceputul acestui an,am hotarat ca trebuie sa slabesc si am cautat pe net diete si site-uri cu sfaturi .Asa am dat peste voi si sunt tare fericita .In fiecare zi imi dati putere sa merg mai departe.Pana acum nu am avut curaj sa imi scriu propriul jurnal…voiam sa astept pana voi slabi ,sa va povestesc cum am reusit,dar imi dau seama ca primind ajutor si consultandu-ma cu mai multe personae,imi va fi mai usor sa trec peste .
Bun venit printre noi Mihaela

Este foarte bine ce ai facut, avand un jurnal te poti confesa si sfatui cu slabutele, noi te putem ajuta cu sfaturi care sa te ajute in aceasta lupta cu kg

Cand sunt multi puterea creste

Ce dieta vrei sa urmezi?
Cam ce mananci de obicei?
Sport vei putea face?
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii