View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 13 nov 2010, 23:13:54
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit re: Raportare date incorecte aliment

Citat:
Anterior postat de Bread Pitt Vezi mesajul
Acest post poate fi şters după ce îşi va fi îndeplinit menirea.

Mă adresez Slăbuţei şi n-am găsit altă cale.

Produsul de la Calorii: Dulciuri: Napolitane cu crema de lamaie, Alka - Calculator calorii - Slabute.ro
este, cum o evidenţiază poza şi valorile cu totul diferite, o eroare. E vorba de Napolitane cu crema de vanilie.

Eu am pus la Calorii: Dulciuri: Napolitane lamaie, Alka - Calculator calorii - Slabute.ro adevăratele napolitane cu cremă de lămâie. Nu trebuie decât să le schimbi denumirea. Am scris fără „cremă de lămâie”, ca să pot urca produsul.

Mulţumesc anticipat !
O sa corectez.
Multumim pentru sesizare, pe viitor puteti folosi legatura "Valori noi" din pagina alimentului in cauza.

Ca o completare la aceasta tema, daca veti gasi in calculatorul nutritional de pe Slabute si produse ale caror valori nu corespund cu cele de pe ambalaj:
*Anul acesta am sesizat multe schimbari de valori nutritionale la diferiti producatori, unele alimente introduse chiar de mine aveau dupa cateva luni alte valori, probabil se fac reevaluari periodice, de aceea va rugam sa ne anuntati.*

Multumim!
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii

Ultima dată editat de Slabuta; 07 sep 2011 at 20:34:22.
Răspuns cu citat