View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 09 mar 2011, 15:42:47
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Janeline

Jeanina bine ai venit in familia noastra

Am citit cu foarte mare placere povestea ta

Cu urcusuri si coborasuri ca la fiecare dintre noi, cu multe incercari, unele reusite, altele mai putin... dar nu asta conteaza, conteaza ca de fiecare data avem puterea sa revenim pe linia de plutire.

Ma bucur sa vad o persoana activa fizic, sa stii ca acest aspect este extrem de important, dar este de multe ori ocolit, fie din lipsa de timp, fie din lipsa de dragoste pentru sport.

Am inteles in mare cam ce mananci, se cer doar cateva detalii care sa contureze mai bine meniul tau intr-o zi.

De exemplu, scrie-ne ce mananci exact pe mese... daca ne poti spune un aport caloric aproximat pe care il ai intr-o zi este si mai bine.

Carne, peste, lactate mananci? Nu stiu de ce am senzatia ca esti vegetariana, poate gresesc, dar nu ai specificat parca nimic despre aceste alimente, daca mi-a scapat imi cer scuze.


Acum putin despre Oshawa ....

Sa stii ca este un regim extrem de greu de urmat si acest lucru nu ti-l spun ca sa te descurajez, ci ca sa stii ce te asteapta...

Am incercat sa il urmez dar nu am rezistat mai mult de cateva zile...

Imi place cum scrii, cu siguranta mai trec pe la tine.


Iti doresc mult succes in ceea ce ti-ai propus si sa ajungi prima la semimaraton.

ps: imi imaginez ce peisaje ai in jur atunci cand faci sport in aer liber...
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii