View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 16 iun 2011, 21:56:25
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Cum combinam antrenamentele?

Citat:
Anterior postat de lorydana Vezi mesajul
Buna, nu stiu daca s-a mai discutat despre asta (am cautat prin forum si nu am gasit nimic)
Am vazut ca multe sali au abonamente care sombina aerobic cu fitness sau cu tae-bo, ma gandeam sa incerc sa le combine, dar sincer nu stiu cum e mai bine si ce ar da rezultate mai repede, vreau sa scap macar de 5 kg pana in august si ma gandeam ca el mai ok ar fi sa maresc numarul de antrenamente (pana acum am facut aerobic de 2-3 ori pe saptamana).
Ma gandesc daca ar da rezultate bune un program de genul:
Luni: Aerobic
Marti: Tae-bo
Miercuri pauza
Joi: Tae-bo
Vineri: aerobic
sambata si duminica: pauza sau uneori pilates acasa, in fuctie de ce program imi fac in weekend
Ma mai gandeam ca as putea sa fac in loc de Tae-bo Fitness. Pe voi ce tip de antrenament v-a ajutat mai mult la slabit?

hey pt a avea rezultate trebuie sa faci cardio
eu una te sfatuiesc sa faci tae-bo si nu fitness,multi zic ca fitnessu te slabeste,eu sunt un caz nefericit nu am slabit,el doar mi;a modelat corpul
mie imi place programul tau,incerca sa faci si sambata sau duminica cv sport,si sa ai 2 zile de pauza daca vrei rezultate
daca ai rezistenta fizica poti incerca insainty,e un super program(si eu vreau sa ma apuc serios de el,doar sa treaca putin perioada asta aglomerata)
mult succes,cu dieta si sport sigur scapi de ultimele kg
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat