View Single Post
  #2 (permalink)  
Vechi 20 dec 2011, 00:39:21
jess's Avatar
jess jess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 apr 2011
Locaţie: portugalia, Portugalia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 162cm, 54kg
Mesaje: 1.680
Aprecieri acordate: 130
Am fost apreciat(a) de 164 ori in 128 mesaje
Implicit re: Jurnal brainiac - In cautarea propriei persoane...

Scumpo,m-a impresionat ceea ce ai scris. Sa stii ca totul tine de tine. Nu te refugia in mincare, astfel nu faci decat sa alungi lucrurile bune de langa tine. Stiu cum e senzatia, cand sunt stresata si am multe de facut ma refugiez in mincare si nu-ti imaginezi cate ore pierd molfaind porcarii pana plesnescapoi,normal,regret. Gandeste-te ca Dumnezeu te-a creat ca fiind unica,nu e nimeni ca tine, cu siguranta exista cineva pentru tine,si poate mult mai buna decat persoana care ti-a luat totul. Nu uita ca atunci cand cineva pleaca,daca revine e pentru ca iti "apartine" daca nu, e pentru ca niciodata nu va fi al tau si nici nu te merita. Daca te complexezi si nu te placi tu singura pe tine, nici ceilalti nu te vor percepe altfel.
Bafta! Hai ca si tu vei reusi la fel ca celelalte. Daca ai nevoie de cineva,stii unde ma gasesti.
__________________
I´m sexy and I know it!
jess, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Extem activ, este de 2363 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1846 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1847 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]