Subiect: Casuta Comebak
View Single Post
  #20 (permalink)  
Vechi 17 nov 2016, 10:30:00
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Casuta Comebak

Citat:
Anterior postat de Nevrotiq Vezi mesajul
sper si eu sa ma obisnuiesc mai repede. eu nu am asa multa rabdare de felul meu , de aia am si tinut diete mai rapide gen hiperproteica . dar mi-am nenorocit fierea si cat pe-aci sa imi nenorocesc si rinichii cu ea. de par si unghii nici nu mai vorbesc... am ramas cu 3 fire. de aia am considerat eu ca e mai sanatos sa imi tin evidenta caloriilor. si doctorul meu la fel mi-a recomandat.
tu alaptezi? ai nascut de curand? sa va traiasca sa va bucurati de copilas! poate intr-un an sau doi o sa reusim si noi sa ramanem insarcinati mai ales ca acum ne dorim amandoi .
Buna dimineata ! Si eu stau prost cu rabdarea, dar crede-ma ca daca dai mai incet jos se mentin mai mult timp,chiar si cu mici mari greseli... Si eu am tinut tot felul, dar mi/e clar ca nu pot ramane slaba daca nu tin ceva ce pot tine pe termen lung..
Am nascut in aprilie al doilea bebe si il alaptez inca si mai am o fetita de 7 ani jumate. Sa sti ca Dumnezeu il trimite cand e momentul potrivit,nu neaparat cand vrem noi ! Sa dea Dumnezeu sa fie cat mai curand!
Ce papi azi?
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Acest membru apreciaza mesajul lui AnDrAdAxl:
Nevrotiq (18 nov 2016)