View Single Post
  #2010 (permalink)  
Vechi 03 aug 2012, 07:52:45
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Polux Vezi mesajul
Neata, Claudia!

Incep sa iti zic ca m-ai bagat in boale cu pozele tale! Arati fenomenal, serios vb!
(Eu nu fac complimente gratuite.)
Eu nu aratam asa nici la 50 de kg! Ai niste picioare.........
Mai astept poze ca ma motivezi!

Problema la mine e ca imi trece supararea fff greu. Adica daca m-ai ranit, nu pot trece usor peste. Asta am si eu de la zodia rac

Pe Muse i-am vazut in Milano, pe San Siro. Mi-am luat bilet cu 7 luni inainte ca sa apuc. In 2010, pentru Paris, s-au vandut aproape 80000 bilete intr-o zi!!!! Si la cerere, au mai concertat inca o seara, seara urmatoare!

Eu sunt bolnava cu concertele, renunt la f. multe lucruri doar ca sa ii vad pe cei care imi plac. Mama zice ca nu mi-a venit o data mintea la cap!

Metallica i-am ratat si eu, dar am fost la Rammstein. Iti plac?
Neatzaaaaaaa!!!
Multumesc muuuuuuult ptr complimente si ma simt tare bine, ma umflu in pene ca o curca Dar sa stii ca eu nu ma vad chiar asa Mai ales ca zilele astea ma simt ca o purcica ca am mancat extrem de mult, dar imi revin eu!

Zodia rac, da stiu cum sunteti voi ca si tatal meu e rac Dar acum ti-a trecut de tot supararea sper

Vai Muse pe San Siro ce te invidieeeeeeez!!!!!! Din 2 motive, ca e Muse si ca ai fost pe San Siro.. Eu am fost faca a lui A,C. Milan si mi-am dorit dintotdeauna sa ajung acolo Poate cine stie vreodata in viata asta o sa imi indeplinesc visul.

Nici la Rammstein nu am ajuns Da sigur ca-mi plac si Rammstein
Ce ne potrivim la gusturi in materie de muzica

O zi frumoasa frumoasa domnita!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]