Subiect: Clubul Atkins
View Single Post
  #2081 (permalink)  
Vechi 02 apr 2011, 20:36:29
butterfly86's Avatar
butterfly86 butterfly86 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Date: 175cm, 87kg
Mesaje: 64
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Clubul Atkins

Citat:
Anterior postat de Fluturashela Vezi mesajul
Mananc de fiecare data cand mi-e foame, dar nu pana simt ca pocnesc . Si am grija sa nu pap seara...ultima masa e undeva pana la ora 5-6. Eu am inceput pe 7 martie si am slabit pana acum 9.5 kg. Desi ar trebui sa ma cantaresc saptamanal, recunosc sincer ca nu fac asta. Ma sui in fiecare dimineata pe cantar, sa vad cum stau treburile. Nu-mi plac surprizele, n-am mai tinut pana acum nicio dieta si nu stiam cum reactioneaza organismul meu. Trebuie sa recunosc faptul ca nici nu speram sa aiba asa un efect dieta asta. Si trebuie sa mai recunosc si ca sunt extraordinar de speriata sa nu pun kg astea inapoi dupa ce termin dieta. Poate imi spune si mie cineva cu experienta in domeniul asta...cum a reactionat organismul vostru dupa dieta asta ? Ati pus inapoi kg dupa ce ati terminat dieta ?
Felicitari !
Am o intrebare: cum arata pielea dupa -10 kg in 4 saptamani? Faci sport sau masaj ?
Eu am fost la shopping si m-am dotat cu creme de corp sa ma dau in fiecare seara, am zis ca nu strica
Eu sunt la inceput da, e a 6a zi de Atkins, luni sau marti ma cantaresc sa vad ce si cum si va anunt.
Sper ca de la 90-91 cat aveam sa scad sub 90, simt un pic pe haine ca s-a mai dus dar sa vedem.
:*
butterfly86, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1938 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1421 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de butterfly86; 02 apr 2011 at 20:42:54.
Răspuns cu citat