View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 04 aug 2010, 15:26:22
Sabine_28's Avatar
Sabine_28 Sabine_28 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 166cm, 89kg
Mesaje: 5.609
Aprecieri acordate: 645
Am fost apreciat(a) de 868 ori in 497 mesaje
Implicit Re: Ati putea avea o relatie cu un barbat casatorit?

Citat:
Anterior postat de marasquin Vezi mesajul
Ufff....Toate aveti mare reptate...Am discutat cu el si pana acum mi-a spus ca nu poate sa divorteze pt ca deocamdata nu are bani sa se mute in alta parte. El sta in casa socrilor...si are o rata imensa la un apartament pe care o plateste numai el. Nu poate sta in apartament pt ca e inchiriat ca sa mai scoata bani...In octombrie mi-a promis ca se muta cu chirie, dar imi e mila de el pt ca eu il presez si are multe probleme, inclusiv la serviciu...A spus ca asta ar fi motivul... La mine nu se poate muta ca stau cu ai mei...si tot asa....
Acum ca m-am angajat ne vedem si mai rar...De obicei mergem la hotel daca vrem sa stam impreuna...dar si acolo costa destul...
Eu cred ca ma minte...
Buna,
Gandeste-te asa: de cate ori mergeti la hotel? Daca are bani sa mergeti de 3-4 ori pe luna, are bani si de chirie, deci sigur te minte. In octombrie...ce se intampla in octombrie de va avea bani atunci?
__________________
" Ai grija de corpul tau. E singurul loc in care esti nevoit sa locuiesti. " - Jim Rohn
Sabine_28, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2417 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1900 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1643 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat