View Single Post
  #216 (permalink)  
Vechi 05 nov 2013, 16:15:53
alexandra123's Avatar
alexandra123 alexandra123 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 oct 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 1.801
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 301 ori in 237 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul


Buna, Alex! Daca spui ca seful a intrecut orice masura, atunci e mai importanta siguranta ta si confortul psihic decat orice loc de munca......am avut asa un profesor la facultate, eram terorizata...bine ca am scapat de el!
Oare daca ai discuta cu el cu cartile pe fata sa-i spui ca nu esti interesata si ori te lasa in pace, ori vei fi nevoita sa-ti dai demisia...nu ar intelege
Dar bunica ta traieste sau bunicul e vaduv? E greu...mai ales ca de la o varsta o iau razna

Ai grija de tine, sper sa se rezolve toate cu bine
Buna Lore! Bunica traieste si saraca nu pot sa iti explic cat e de distrusa, asta ma deranjeaza nu el cu toate prostiile lui zici ca edrogat cand incercam sa vb cu el! Nu ma intereseaza de el pt ca nu am fost niciodata printre preferatele lui insa mi se rupe sufletul sa o vad pe bunica cum sufera, pt ce... Ca o tarfa sta cu el pt banii lui, ca sigur nu pr altceva! Bunica a muncit o viata si acuma nemernicu zice ca e casa lui sa plece etc, multe altele! Cat despre sef am discutat cu el i-am zis ca ma deranjeaza la care imi trimitw flori acasa, iti dai seamaiubi ce simte, sefu mi-a zis pe fata ca ma angajatbsi ma plateste bine ca sunt buna etc, alte perversiuni, si de fata cu nevasta lui face faze de tot rahatul! Azi nu am fost la munca ca iubi e revoltat caut momentan altceva, mmai avem ceva rezerve vom vedea! Maine trec sa imi las semisia , pacat ca era bine acolo dar nu pot sa suport, crede ca vine in romania e din alta tara apropo si face cum vrea el...imi ajunge....
__________________
Orice lucru bun in viata e imoral, ilegal, ori ingrasa..
Why is food sooo delicious???
Succesul e 99% transpiratie, 1% inspiratie
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...usi-12402.html

http://forum.slabute.ro/concursuri/t...3-a-12415.html
Acest membru apreciaza mesajul lui alexandra123:
LOREDANA99 (05 nov 2013)