Subiect: Jurnal just21
View Single Post
  #218 (permalink)  
Vechi 06 sep 2011, 15:09:32
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal just21

Citat:
Anterior postat de just21 Vezi mesajul
Apropo..Imi place la nebunie semnatura ta.
AI perfecta dreptate in cazul meu..Nu ma prea intereseaza momentan sa am un iubit cat sa ajung sa am kg pe care le vreau si sa arat cum vreau.
Deci e perfect adevarat ce ai scris! si mai cunosc si alte fete care ar fii de acord cu mine!
Stiu...Oricum..daca esti slaba e mai usor si lucurul asta.
Multi zic ca nu e asa..dar greutatea si felul in care arati te mai ajuta-n viata..

Citat:
Anterior postat de just21 Vezi mesajul
Hei,cu dieta merge ok...De fapt nu neaparat e o dieta.Acum ca am reintrodus merele in faza 2 de sb.m-am hotarat sa urmez mai mult niste principii pt o viata sanatoasa.Eu fara fructe nu pot rezista iar de slabit nu am slabit am scazut la cm doar nu si la kg asa ca de acum inainte voi manca sanatos.Fara prajeli, dulciuri si paine.Multe fructe,legume,piept de pui ,lactate si branzeturi(fara multa grasime) si bineinteles nelipsitul sport.Sunt dependenta de el.Acum ca va incepe scoala am asa o panica sa nu ma ingras daca nu voi mai face de 5 ori pe sapt doar de vreo 3 ori.Am tot stat si analizat situatia si cred ca asa e cel mai bine si sanatos pentru mine.In plus nu as avea pe cap tot timpu ideea ca sunt la dieta si nu ma pot atinge de ceva anume.Anumite mancaruri si alimente nici nu simt nevoia sa ma ating de ele deci asa imi va fii mai usor.Sper ca intr`o luna pana in 15 octombrie sa reusesc sa scap de cele 5 kg.Saptamana viitoare luni ma cantaresc si imi setez kg..
Tu ce crezi ,voi mai slabi daca voi face mai putin sport??Adica doar de 3 ori pe sapt tae bo si sambata alergat sau inot??Pana acuma in fiecare zi faceam sport dar anul asta vreau sa ma ocup si de scoala si admitere.

LA tine cum merge??
La mine merge ok de azi sunt in faza 2
Si eu tot pana pe 15 oct vreau sa dau 4 kg jos.Si-o sa le dam
Da , tot vei slabiimportant si bine e ca faci!.Mai ales inotul..din weekend te ajuta mult.
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done