View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 09 mai 2010, 21:19:07
Sand's Avatar
Sand Sand este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Prea multa masa musculara

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
Oare ce ar trebui sa fac sa fiu scutita de preabineintentionata ta aroganta?

Daca ai fi cititi cu atentie ceea ce am scris ai fi observat ca nu vreau sa renunt la sport, nu stiu de unde tragi tu concluziile alea cu inertia si cu gasitul de scuze.
Evident ca exemplul Arnold era doar o metafora, evident ca nu am cum sa arat asa la dimensiunile pe care le am, de fapt ma chiar indoiesc ca exista multe femei care ajung sa arate asa.

Ideea era ca o constitutie prea "atletica" nu este prea feminina, atata tot.

Normal este ca un om sa raspunda cu un sfat cuiva care cere un sfat si nu sa ia in ras cele scrise de el , nu?
Buna,

Nu am avut intentia sa fac misto, poate pare ca scriu mai dur cateodata dar nu e cu intentie rea ci buna. Nu stiu daca ma intelegi, ca sa fie ca un soc pentru cititor. Mi-a parut amuzanta intrebarea si tie nu, inteleg. E greu pe internet sa "citesti/intelegi" mesaje fiindca nu vezi omul, nu-l vezi cand scrie, nu stii la ce se gandeste etc. Eu zic ca aici o o mare familie de tipe care vor sa se ajute. Ne dam palme, ne luam in brate etc. dar intentia e buna.

Nu trebuie sa te superi si nici eu...recunosc nu trebuie sa trag concluzii gresite. Fiecare trage ce concluzie il taie capul, iti dai seama ca cineva intelege ceva cand citeste un mesaj si altcineva - cu totul pe dos. Depinde de moment si de tot felul de factori.

Regret sincer ca te-am suparat. Am fost prea dura poate si imi pare rau. Succes tuturor!
Răspuns cu citat