View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 22 mai 2010, 23:32:48
codynutza's Avatar
codynutza codynutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Dieta: dieta hipocalorica
Date: 166cm, 49.3kg
Mesaje: 1.126
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: cu moralul la pamant..

Citat:
Anterior postat de mariasarataru Vezi mesajul
dupa 2 saptamani de dieta sanatoasa, in care am reusit sa slabesc aproape un kg, azi am fost invitata la un gratar...si....inevitabilul s-a petrecut nu m-am putut abtine, am mancat mult si nesanatos , plus desert...nici nu vreau sa ma gandesc cate calorii am consumat...mai are rost sa continui? au avut vreun sens cele 2 saptamani de straduinta? ....daca de maine voi continua sa mananc sanatos si sa imi respect nr de calorii, va mai avea vreun efect?...in plus, imi vine sa vars si ma simt tare balonata..help
eu zic ca are rost sa continui. fapta e consumata si acum trebuie sa te gandesti ce e de facut pentru a remedia situatia. am patit si eu ceva de genul de ziua mea, cand am mancat de toate plus tort... simteam ca explodez, din cauza ca organismul nu mai era obisnuit cu atata mancare si probabil la fel e si la tine.
in 2 saptamani organismul s-a obisnuit cu mancare sanatoasa si acum l-ai suprasolicitat.
lucruri de genul se mai intampla asa ca nu mai fii trista si mergi mai departe! maine sa papi sanatos din nou!
Răspuns cu citat