Subiect: Jurnal ancad26
View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 03 mar 2011, 01:15:46
ancad26's Avatar
ancad26 ancad26 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 19 feb 2011
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 43
Dieta: -
Date: 167cm, 124.1kg
Mesaje: 2.350
Aprecieri acordate: 153
Am fost apreciat(a) de 129 ori in 58 mesaje
Implicit Re: Jurnal ancad26

Citat:
Anterior postat de maryanne88 Vezi mesajul
Buna Anca!!! si felicitari!! :*
eu nu stiu unde se face inot in Cluj, mi-e si rusine sa merg singura ... tu faci inot profesionist?
Eu as vrea sa merg de saptamana viitoare la sala , sa fac zumba , tae bo aerobic.. sa scad si eu mai mult.. Am nevoie!
TE PUP:*

Multumesc mult ! pai am incercat sa iti scriu dar regulamentul cred ca nu permite sa scriu denumirea , este la un mall.
Asa mi-a fost si mie rusine , foloseam doar sala de la complexul de sport insa sincer dupa ce v-am citit pe voi o saptamana mi-am luat inima in dinti si am mers . Prima zi a fost greu pt ca ma simteam ciudat , si la sauna dar apoi am zis : asta sunt eu , asa grasa si macar fac ceva adica nu i-am luat nimanui mancarea din fata si nici nu m-am ingrasat la masa lor . Sa se hoalbe sa se uite cat vor ! Deja nici nu ma mai intereseaza .

Multa incredere in mine am primit de cand va citesc ! Si da sportul e de baza , e o sal in cluj unde se face si zumba.

Dar daca vrei putem merge impreuna ! asa mi-ar palcea ! acum merg singura pt ca nu ma potrivesc la program cu nimeni
__________________
Jurnal Anculica http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...26-8248-2.html
ancad26, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2962 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2445 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1413 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]