View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 31 aug 2011, 10:47:01
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely

Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Rozica........ eu de doua zile mananc la 1135 calorii. Stiu ca nu e bine dar ma gandeam sa-mi pacalesc organismul........sa pap acum la 1100 calorii si cand stagnez sa m-apuc de sala. Merge?
Sigur c-am sa ajung si eu la jurnalele voastre, cele care m-ati intampinat asa frumos si pe care va consider deja sustinatorii mei pe care nu-i pot dezamagi, deci o motivatie in plus. La fel mi-ar placea sa ma considerati una din suporterele voastre infocate.
Acum imi ocup mai mult timpul cu descurcatul in uneltele site-ului dar cand ma specializez nu mai scapati de mine.
Roxii ma simt asa batrana cand imi spui dvs. Mi-ar placea sa ne tutuim toate...... nu-mi place pronumele de reverenta.
Pupici pentru voi si multumesc incaa o data pentru toate sfaturile de care incerc sa tin cont. A propos mi-am facut dimineata poze de frigider
Ok,dak vrei sa te tutuiesc,asa am sa fac.Sunt persoane carora nu le place sa fie tutuite,de aceea am zis asaBatrana nu esti!Cat despre dieta,foarte bine ca ai urcat la 1300-1400.Iti va fi mai usor cand vei stagna sa scazi din nr caloriilor.Apuca`te si de start walking pt ca e usor,mai ales dak spui ca ai probleme cu umarul.Iar apa bea in continuare peste 2 l.Eu ajung uneori si la 4-5 l
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]