View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 13 oct 2011, 19:38:55
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Cumparaturi online?!

Buna seara fetelor,

Proiectul Slabute Voucher a fost conceput pentru comunitate.

Furnizorii care aleg sa se prezinte pe Slabute Voucher sunt interesati sa atraga slabutele prin ofertele promotionale atractive.

Ca de obicei, se acorda o atentie mare in selectia ofertelor din punct de vedere "calitate produse si servicii".

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul


Pai alea din Bucuresti nu cred. si apoi si celalalte (vacantele) sunt prin agentie care e in Buc...deci cred ca nu merge
Vacantele sunt valabile national, nu numai in Bucuresti... si pot fi obtinute in baza voucherului prin e-mail sau direct la unul din sediile agentiei.

Am ales o agentie care sa ne ofere pachete complete si de calitate. S-a mers pe principiul "fara rabat la calitate", dar la preturi speciale pentru slabute.

Din pacate, preturile promotionale pot fi obtinute doar intr-o perioada scurta de timp, datorita unor acorduri cu furnizorii.

Se mizeaza pe ideea ca se vor vinde repede datorita pretului accesibil fata de ceea ce exista pe piata.

La capitolul plata momentan se poate face doar in lei. Vadmin a ales un portal de plata deja cunoscut in mediul online ca sa fie totul sigur.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat