View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 11 mar 2012, 23:00:39
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal Asik60 - Pentru ca merit!

Citat:
Anterior postat de Asik60 Vezi mesajul
Ca bine zici, mai ingeras...
Mi-a venit azi o idee de o supa de pui, cred ca merge pt seara ca e usoara (asta ca sa am alternativa la salata). Am pus si niste taitei integrali ca sa nu fie apa chioara (sper sa nu fie problema prea mare ca sunt si astia fainosi). Oricum, nu o sa fac exces, ma limitez la un bol de supica pentru ca uneori chiar are stomacul nevoie de ceva cald...
O sa incerc sa nu cobor sub 1000 de kcal, dupa cum m-ai sfatuit, desi cred ca o sa fie munca tataaaaaa...
Haidi pup!
desigur ca merge acum nu o sa ne omoare putini taietei pusi acolo, desi maicamea a renuntat detot la ei si la cartofi .. off exact astea 2 lucruri imi placeau cel mai mult intr`o supa ! nu trebuie sa te ingrijorezi atat de mult pt cina .. mananci doar ceva mai usor si este perfect

asa am zis si eu la inceput, dar mi`au zis slabutele ca nu e bine si chiar din prima zi am crescut nr caloriilor si am avut grija sa nu scad .. foarte important este ca aceste calorii sa le luam pe cat posibil din alimente si mancaruri sanatoase
adica nu sa mancam o pizza intreaga la pranz si gata nu mai mancam toata ziua ca avem 1000 de calorii si slabim .. e total gresit !
in schimb daca tu mananci 1000-1200 de kcal din alimente sanatoase este imposibil sa nu slabesti la fel si cu cina

te pup si te astept cu rezultate frumoase
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].